Церква Святого Миколи села Тур’є (Долішня) 1690 року
Це найстаріша церква Стрілківської громади, зведена ще у 1690 році.
Вже у 1507 р. у селі існувала парафіяльна церква, однак не збереглося жодних відомостей про її вигляд. Оскільки сучасна споруда дуже нагадує дрогобицьку церкву Св. Юра 1678 р., існує припущення, що її звів майстер з Дрогобича. Найдавнішній опис сучасної церкви належить візитатору, який відвідав Тур’є у 1766 р.: «Церква Св. Миколи з дерева різаного віддавна в цьому місці існує, але за чиїм дозволом і коштом виставлена невідомо. З трьома верхами і двома баньками над крилосами... Дзвіниця з дерева різаного, низом тертицями оббита, з верхом з трьома заломами…»
У селі існує легенда про будову цієї церкви: «Пан не дозволяв на цьому пляці збудувати церкву, тому люди таємно в лісі підготували все, і коли настала слушна мить (пан поїхав з села у справах), селяни за ніч все перенесли і склали церкву».
Цю мальовничу церкву неодноразово зображувала на акварелях і лінориті на Різдвяні та Великодні свята українська художниця Олена Кульчицька у 1920-х роках. Під час Другої світової війни церква була пошкоджена, однак вже у 1945 році її відремонтували. В радянський час не була зачиненою.
Іконостас у церкві походить з XVIII ст. (перемальований). Престіл із цільного дерева (пня), у середину якого вкручені мощі святих. Біля церкви знаходиться триаркова мурована дзвіниця-проїзд з XVIII ст.